TRY  
Türkçe  
Rezervasyon Hattı

Sıkça Sorulan Sorular

Araç kiralama talebinde bulunan kişilerin sözleşme maddelerinin ve haklarının bilmesi gerekmektedir. Her iki tarafında hak ve taleplerin bulunması, hizmet karşılığının müşteri açısından önemini sağlamaktadır. Hizmeti sağlayan kurum içinde müşteri memnuniyetin sağlanması konusunda oldukça önemlidir. Elazığ havalimanı rent a car, bu aşamada tüm müşterilerine kaliteli ve hızlı hizmet sunma konusunda önemli bir yer almaktadır.

 

Kiralık Araç Konusunda Sıkça Sorulan Sorular Nelerdir? 

 

-En araç kiralama süresi: En az araç kiralama hizmeti 24 saat olarak geçerlidir.  

-Araç kiralama işlemini nereden yapılmalıdır: Güvenli ve çeşit sayısının fazla olduğu Elazığ havalimanı araç kiralama, araç kiralama hizmetlerinden faydalanılmaktadır. 

-Hasar anında sigortanın kapsamı: Alkollü ve yasaklı madde kullanımı sonrası oluşan hasarda sigorta kapsam dışıdır. Aracın çalınması ve lastik patlaması gibi oluşacak arızalar sigorta kapsam dışı olarak yer almaktadır. 

-Trafik cezalarının sorumlusu: Araç kiralama aşamasından sonra hız. Işık, hatalı sollama vb, gibi trafik cezalarında tamamen kiralayan kişinin sorumluluğuna aittir. 

-Köprü geçiş ücretleri kimler sorumludur: Araç kiralama sözleşmesi kimin adına yapılmış ise, ücretli köprü geçişlerinden o kişi sorumludur.  

 

Kiralık Araç Üzerindeki Sorumluluk 

 

Araç kiralamada sorumluluk tamamen sözleşme sahibine aittir. Oluşacak cezalar ve sorumluluklar tamamen sözleşme taraflarına ait olacaktır. Eğer aracı kullanacak kişi sayısında artış olması durumunda, sözleşmeye ehliyet bilgileri ile birlikte kayıt edilmelidir. Bu aşamada Elazığ airport , yardımcı olmaya devam etmektedir.

 

Neden Araç Kiralamalıyım? 

 

-Maliyet tasarrufu

 

-Maddi olarak bütçenin tutulması

 

-Giderlerden tasarruf

 

-Vergiden muaf

 

Ödeme Yöntemleri